Madhav Sheth’ten Büyük Sürpriz: HONOR X9b ve Choice Earbuds X5 İle Tanışın!

HONOR CEO'su Madhav Sheth, Hindistan pazarını sallayacak yeni HONOR X9b ve Choice Earbuds X5 modelleri ile geliyor. Teknoloji harikası bir tanıtım!

Honor X9b Choice Earbuds x5

Honor CEO’su Madhav Sheth son günlerde HONOR X9b’nin Hindistan’da yakında piyasaya sürüleceği müjdesini verdi. Şirket henüz kesin bir lansman tarihi açıklamamış olsa da lansmanın önümüzdeki haftalarda gerçekleşmesi bekleniyor. Ayrıca şirketin muhtemelen telefonun yanı sıra ülkede yakında bir çift kulaklık da tanıtacağı bildiriliyor.

Sheth geçtiğimiz günlerde HONOR X9b’nin kutu açma ve düşürme testi videosunu sosyal medya hesaplarında paylaşmasının ardından şimdi de HONOR Choice Earbuds X5’i içeren yeni bir teaser yayınladı ve bu kulaklığın da yakında Hindistan’da piyasaya sürüleceğini duyurdu.

CEO Twitter üzerinden paylaştığı video ile yakında çıkacak olan Choice Earbuds X5’i ve kutu içeriğini gösterdi. Videoda kulaklıkların çakıl taşı şeklindeki bir şarj kutusunda geldiği görülüyor ve kulaklıklar AirPods Pro’ya benzer silikon kulak uçlarıyla donatılmış bir gövde tipi tasarıma sahip olacak. Şarj kutusu USB Type-C bağlantı noktasını içeriyor ve perakende ambalajı kulaklıkların Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine sahip olduğunu doğruluyor.

Honor Choice Earbuds X5’in özelliklerine bakacak olursak Hindistan’da piyasaya sürülecek. Ancak Choice Earbuds X5’in geçen yıl Çin’de tanıtıldığını ve teknik özelliklerinin zaten bilindiğini belirtmekte fayda var. Kulaklıklar 134 mm’lik hareketli bobinli bir hoparlör kullanıyor ve Bluetooth 5.3’ü destekleyerek açılır pencere çifti aşınma tespiti ve çoklu cihaz desteği gibi özellikler sunuyor.

Dokunmatik kontrollere sahip olan kulaklık başlıkları çift dokunma ve üç dokunma hareketleri gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca yakınlık algılama çift cihaz bağlantısı ANC EQ ses efektleri düşük gecikme süresi ve “kulaklığımı bul” işlevi gibi özelliklere de sahiptir.

Pil kapasitesi bakımından kulaklıklar 55mAh’lik bir pil kapasitesine sahipken şarj kutusu 410mAh kapasiteye sahiptir. AAC (kulaklık) ile 9 saat AAC (şarj kutusu) ile 35 saat yedekleme sağlarlar. Şarj işlemi USB Type-C bağlantı noktası üzerinden yapılır ve yüzde 0’dan yüzde 100’e çıkması 15 saat sürer. Ayrıca Honor Choice Earbuds X5 IP54 suya ve toza dayanıklılık sunmaktadır.

Sizce HONOR X9b ve Choice Earbuds X5’in Hindistan’daki etkisi ne olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Exit mobile version