Neckband Pro Çıkış Tarihi Belli Değil mi? TDRA ve BIS’ten Yeni CMF Markası Altındaki Sürpriz!

Nothing Neckband Pro ile müziği bir adım öteye taşımanın keyfini yaşayın. Şıklığı ve kaliteyi bir araya getiren ses deneyiminde sınırları zorlayın!

Neckband Pro Renk Seçenekleri

Bu ayın başlarında, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Telekomünikasyon Düzenleme Kurumu (TDRA) sertifikasyon web sitesinde hiçbir şey bulunmazken, Nothing şirketinin yakında çıkacak telefonu için resmi onay alamadan, şimdi Nothing Neckband Pro’nun aynı web sitesinde göründüğünü gördük. Ayrıca, ses cihazının Bilgi Teknolojileri (BIS) web sitesinde de listelendiğini fark ettik. Özellikle BIS listesi, Nothing Neckband Pro’nun CMF markası altında piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Nothing Neckband Pro’nun TDRA listeleme ayrıntıları şu şekildedir: TDRA web sitesinde B164 model numarasıyla göründü ve ses cihazının pazarlama adı Nothing Neckband Pro olarak belirtiliyor. Ayrıca, Nothing Neckband Pro’nun BIS listesinde B164 model numarasıyla yer aldığını ve CMF markası altında Nothing’den piyasaya sürüleceğini doğrulayan BIS listesi olduğunu belirtmekte fayda var.

Diğer bir ürün olan Nothing’in güç bankası için ise BIS listesi bulunmamakta. Ancak, iki ürün listesini görebildiğimizden, bir powerbank Nothing markası altında, diğeri ise CMF markası altında piyasaya sürülebilir.

Yaklaşan Nothing Neckband Pro hakkında henüz çok fazla bilgiye sahip değiliz, ancak TDRA ve BIS listeleri cihazın adını ve CMF markası altında piyasaya sürüleceğini doğruladı. Bu, markanın ikinci ses cihazı olacak. Güç bankaları söz konusu olduğunda, bunlar Nothing’in ilk güç bankaları olacak.

Nothing’in yakında çıkacak telefonu (2a) ile ilgili daha fazla bilgiye sahibiz. Telefonun özellikleri arasında 120Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç AMOLED ekran, MediaTek Dimensity 7200 işlemci, 8GB RAM + 128GB depolama ve 12GB RAM + 256GB depolama seçenekleri bulunuyor. Kamera tarafında 50MP birincil kamera ve 50MP ultra geniş açılı lens öne çıkıyor ve ayrıca, 16 MP’lik bir ön kamera da selfie severleri bekliyor.

Fiyat konusunda ise 400 Euro’nun altında olması bekleniyor, bu da yaklaşık 36.800 Rupi’ye denk geliyor.

Sizce Nothing Neckband Pro, müzik deneyiminizi nasıl geliştirebilir? Fikirlerinizi paylaşın ve diğer haberleri keşfedin.

Exit mobile version