Premium Kullanıcılara Özel: YouTube’da Yepyeni Oynatılabilir İçerikler Keşfedin!

YouTube Premium: Reklamsız deneyim ve oyunlar! Premium'u keşfedin.

Youtube Playabes

Youtube Playabes

YouTube, bir süredir reklam engelleyicilere karşı mücadele veriyor gibi görünüyor. Ve platformun son eylemleriyle birlikte, YouTube’un Premium aboneliğine daha fazla kişiyi çekmeyi amaçladığı oldukça açık. Şimdi, Premium seviyesini biraz daha cazip hale getirmek için YouTube Playables’ı devreye soktu.

Playables’ın eklenmesiyle birlikte, Premium seviyesinde geliştirilmiş reklamsız bir deneyim elde edersiniz ve platformun bazı harika özelliklerine erişim sağlarsınız. Ancak bu özellik varsayılan olarak herkese sunulmayabilir. Bazı kullanıcılar, YouTube’un bunu Ayarlar sekmesinden etkinleştirmeleri için bir bildirim aldıklarını bildirmişler.

Youtube Playables Oyun

YOUTUBE PLAYABLES TAM OLARAK NEDİR?

YouTube Playables temelde hiçbir ek maliyeti olmayan eklenmiş bir özelliktir. Ve bu yeni bir şey değil. Benzer bir yaklaşımı daha önce Netflix’ten görmüştük. Yine de YouTube’da, uygulama ve masaüstü web sitesinde kendi bölümü bulunmaktadır. İçine girdiğinizde, arcade oyunlarını oynamanıza olanak tanır.

İyi olan şu ki, herhangi bir şey indirmenize gerek yok. Tüm oyunlar YouTube uygulamasında veya masaüstü tarayıcısında çalışacaktır. Şu anda, YouTube Playables’ın sunacağı 37 oyunun birini oynamak mümkündür. Ve oyun Angry Birds Showdown’dur.

Youtube Oynanabilir İçerik

Ancak YouTube Playables, geçici bir özellik olabilir, çünkü YouTube bundan emin değil gibi görünüyor. Yayın platformu, hizmetin Premium kullanıcılarının gerçekten kullanmak isteyip istemediğini değerlendirecek ve eğer istenmiyorsa özelliği kaldırabilir.

YouTube Premium ile ilgili diğer bir haberde, geliştirilmiş 1080p seçeneği şimdi Android ve televizyonlarda mevcut. Daha önce, yalnızca iOS ve web sürümü için kullanılabilir durumdaydı. Dolayısıyla, YouTube Playables sizi ilgilendirmiyorsa, daha iyi 1080p yayın sizin için önemli olabilir. Premium’un getirdiği diğer özelliklere bu bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Exit mobile version